Rida- ja paarismajade haldamine, tarbimiskulude jagamine. Majaosa vee tarbimine mõõdetakse individuaalsete kauglugemismõõdikutega. Ei pea muretsema igakuiste näitude esitamise pärast, haldaja võtab näidud ja koostab arved. 

Energiatõhusus. Ehitame kaasaegsetele energiatõhususe nõuetele vastavad majad. Igasse majaossa (boksi) paigaldame individuaalse soojustagastusega ventilatsiooni seadme. Paigaldame energiatõhusad puitaknad ja soojustame maja vastavalt kaasaegsetele normidele ja parimale praktikale.

Ehitusgarantii. Pakume 3 aastast ehitusgarantiid. Paigaldatud seadmetele kehtib tootjapoolne garantii. Ehitaja väljastab kogu garantiiperioodiks tagatise. Meie meeskonnas on garantiispetsialist, kes on abiks kõikide garantiiküsimuste lahendamisel garantiiperioodi vältel.

Hoone konstruktsioon. Hoone välisseinad ja kandvad seinad laotakse betoonist õõnesplokkidest. Majaosade vahelised seinad betoneeritakse, tagamaks heliisolatsioon. Mittekandvad siseseinad ehitatakse kergseintena - metallkarkass mõlemalt poolt kaetud kipsplaadiga. 

Maja tehnosüsteemid. Igas majaosas on soojustagastusega ventilatsiooniseade, mis tagab tervisliku sisekliima. Iga majaosa köetakse gaasikatlaga, mis annab ka vajaliku sooja vee. Ruumides on vesipõrandaküte. 

Ehitaja ja ridamajade valmimise aeg. Usaldusväärse ehiataja valime ehituskonkurssi tulemusena. Hoonete orienteeruv valmimisaeg on sügis 2019.