BRONEERIMISTINGIMUSED

Esmaselt saab rida- ja paarismaja majaosa broneerida 2 nädalaks saates sooviavalduse e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., kuhu on märgitud soov, majaosa number ja kontaktandmed. Selle perioodi jooksul valmistatakse ette lihtkirjalik broneerimiseleping, mille sõlmimisel tuleb tasuda broneerimistasu 3000 eurot.

Esmasest broneeringust taganemise soovi korral palume saata kirjalik avaldus e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. NB! Kui klient ei vasta broneeringu perioodil müüja poolt saadetud kirjadele ning kõnedele või ei edasta broneerimiselepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on müüja esindajal õigus broneering ühepoolselt tühistada.

MÜÜGIKORRALDUS JA -TINGIMUSED

Sõlmime ostjaga notariaalse võlaõigusliku müügilepingu 2 nädala jooksul peale broneerimislepingu sõlmimist, millega ostja tasub 10% ostuhinnast.

Maja valmimisel (sügis 2019) sõlmime notariaalse asjaõigusliku lepingu, millega ostja saab majaosa omanikuks ning tasub ülejäänud ostuhinna osa.

Hinnas sisaldub:

Hinnas ei sisaldu:

 

 NB! Kodulehe kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsusi.